Hjelmens Rövarrace (Falköpings MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:5

1
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
2
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
3
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7

Omgång:4

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
2
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
3
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2

Omgång:3

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
2
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7

Omgång:2

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
2
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
3
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7

Omgång:1

1
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
2
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
3
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2

Omgång:5

4
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
5
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
6
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
7
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
8
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
9
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2

Omgång:4

4
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
5
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
6
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
7
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
8
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
9
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
99
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3

Omgång:3

4
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
5
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
6
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
7
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
8
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
9
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2

Omgång:2

4
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
5
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
6
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
7
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
8
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
9
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4

Omgång:1

4
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
5
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
6
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
8
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
9
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2

Omgång:5

10
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
12
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
14
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
16
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
18
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
20
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
22
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
23
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0

Omgång:4

10
2 Patric Björling Saab Katrineholms MK 7 3 3 1 0B
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
12
9 Robin Andersson Saab Alingsås MK 13 7 4 2 0B
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
14
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
16
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
18
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
24 Patrik Ekblom Saab Tidaholms MK 9 7 2 0B 0EB
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
20
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
22
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
24
5 Jimmy Andersson Saab Alingsås MK Hagestigs motorsport 11 5 3 3 0EB
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4
99
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3

Omgång:3

10
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
9 Robin Andersson Saab Alingsås MK 13 7 4 2 0B
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
12
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
14
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 5 0B 0B 5
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0
16
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
18
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
27 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
20
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
22
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
24
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
24 Patrik Ekblom Saab Tidaholms MK 9 7 2 0B 0EB
25
2 Patric Björling Saab Katrineholms MK 7 3 3 1 0B
5 Jimmy Andersson Saab Alingsås MK Hagestigs motorsport 11 5 3 3 0EB
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4

Omgång:2

10
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4