Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.

SlutMålet 2021

Senior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 1 Benny Karlsson Volvo MK Speed Benny K:s Alltjänst AB 0
2 2 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 0
3 3 Ulf Eriksson Saab Oskarshamns RRC Hagestig motorsport 0
4 4 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 0
5 5 Robin Sandström Saab Västerås MS Franzens åkeri i Västerås 0
6 6 Tobias Svärd Saab MK Orion 0
7 7 Jonathan Edström Volvo Skellefteå MS 0
8 8 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK 0
9 9 Petri Häggman Volkswagen Raision UA 0
10 10 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 0
11 11 Mattias Ledin Saab MK Kopparberg Ledin Motorsport 0
12 12 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 0
13 13 David Barfeld Saab Haninge MK DAVID BARFELD MOTORSPORT 0
14 14 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom 0
15 15 Mattias Havdelin Volvo Rosendahl MK 0
16 16 Casper Falk Toyota SMK Gävle 0
17 17 Stefan Eriksson Volkswagen Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 0
18 18 Hampus Carlson Saab Finspångs MS 0
19 19 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 0
20 20 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny k:s Alltjänst AB 0
21 21 Magnus Vinter Audi Örnsköldsviks MK 0
22 22 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 0
23 23 Emil Hultenius Saab Jönköpings MK Gullabo rallydäck 0486-21851 0
24 24 Erik Höglund Volkswagen Hagfors MK 0
25 25 Mattias Damgren Volvo Hallsbergs MK 0
26 26 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 0
27 27 Oskar Gustafsson Saab Vadstena RRC 0
28 28 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 0
29 29 Sammy Andersson Volvo Osby MK BARUM RACING 0
30 30 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 0
31 31 Pontus Ny Opel Gnesta MK 0
32 32 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 0
33 33 Daniel Lundquist Volkswagen Fagersta MK 0
34 34 Alexander Byrskog Volvo Lessebo MK 0
35 35 Jimmy Kullander Opel Finspångs MS 0
36 36 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 0
37 37 Kevin Karlsson Volkswagen Ydre MK 0
38 38 Marcus Lindell Opel Kolsva MS 0
39 39 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 0
40 40 Andreas Mattsson Opel Östernärkes RMC 0
41 41 Magnus Wengelin Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 0
42 43 Johan Karlsson Volvo Vimmerby MS 0
43 44 Freddie Gustavsson Volvo SMK Valdemarsvik 0
44 45 Albin Hysing Opel SMK Dala 0
45 46 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 0
46 47 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 0
47 48 Jonas Johansson Saab Svärdsjö MK Team Svartflagg 0
48 49 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.teamracepage.org 0
49 50 Tommy Granat Volvo Degerfors RC 0
50 51 Emil Larsson Volvo MK Team Westom 0
51 52 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 0
52 53 Magnus Fransson Subaru Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 0
53 54 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK 0
54 55 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 0
55 56 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 0
56 57 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 0
57 59 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 0
58 60 Tomas Persson Volvo Finspångs MS 0
59 61 Tobias Vatvedt Lada Kalmar MK 0
60 62 Daniel Wall Volvo MSK Kvarnvingarna 0
61 63 John Öberg Volvo MK Team Westom 0
62 64 Jens Nilsson Toyota Säffle MC Team rävvålaräjsing 0
63 65 Philip Reuter Saab MK Team Westom 0
64 66 Marcus Norgren Volvo Västerås MS 0
65 67 Jens Selander Saab SMK Arboga 0
66 68 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 0
67 69 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 0
68 70 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK 0
69 71 Markus Karlsson Saab Gnesta MK TEAM APELSIN 0
70 72 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 0
71 73 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 0
72 74 Johan Spindel Saab Sotenäs MK 0
73 75 Dennis Fryksäter Volvo MK Speed 0
74 76 Dennis Olsson Volvo MK Team Westom 0
75 77 Andreas Wernersson Saab Lidköping KK 0
76 78 Jimmy Rask Saab Finspångs MS 0
77 79 André Brustuen Peugeot Årjängs MK 0
78 80 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 0
79 81 Dennis Gudmundson Saab Christianstad RC BARUM RACING 0
80 82 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik 0
81 83 Carl Eriksson Volvo Strängnäs AMS 0
82 85 Pontus Häggblad Opel Örnsköldsviks MK 0
83 86 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 0
84 87 Danny Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 0
85 88 Mattias Hägglund Volvo Lycksele MK 0
86 89 Elias Anderberg Saab Årjängs MK 0
87 90 Jimmy Gudmundson Volvo Christianstads RC BARUM RACING 0
88 91 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 0
89 92 Daniel Andersson Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 0
90 93 Sebastian Flink Opel MK Ran 0
91 94 Olov Mårtensson Peugeot SMK Örebro Custom Racing AB 0
92 95 Stefan Danielsson Opel Varbergs MK 0
93 96 Oscar Hansen Saab Laholms MK 0
94 98 Zackarias Granat Saab Degerfors RC 0
95 99 Vilgot Svedberg Opel Härnösands MK 0
96 100 Patric Björling Saab Katrineholms MK 0
97 101 Jonas Almgren Saab Enköpings MK ETTO POWER 0
98 102 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 0
99 103 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 0
100 104 Robin Edoff Saab SMK Motala Bil 0
101 105 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 0
102 106 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 0
103 107 Ludwig Eklöf Opel Eskilstuna MK 0
104 108 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 0
105 109 Bengt Svensson Opel Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 0
106 110 Casper Johansson Saab MK Ran 0
107 111 Simon Nilsson Volvo SMK Örkelljunga 0
108 112 Andreas Wallberg Saab Östernärkes RMC 0
109 113 Robin Åkerstrand Opel Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB 0
110 114 Anton Berggren Peugeot Örnsköldsviks MK 0
111 115 Peter Vesslén Volvo SMK Hälsinge 0
112 116 Mattias Dahlberg Saab Skepptuna MK 0
113 117 Johan Sandow Saab Umeå AK 0
114 118 Roger Forsberg Seat Örnsköldsviks MK 0
115 119 Niklas Nydén Volvo Kolsva MS 0
116 121 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 0
117 122 Emil Totte Gustafsson Toyota Ludvika MS Team Sirpa Racing 0
118 123 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 0
119 124 Daniel Bergvall Volvo Ragundadalens RC Nilsson motorsport 0
120 125 Stefan Svensson Saab Lidköpings MS 0
121 126 Nicklas Hellsing Saab Fjugesta MS Team Nerike kugg & mekan motorsport 0
122 127 Jimmy Larsson Volkswagen SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 0
123 128 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 0
124 129 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 0
125 130 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 0
126 131 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 0
127 132 Albin Ström Toyota Osby MK 0
128 133 Peder Havdelin Volvo Rosendals MK 0
129 134 Timmo Helgesson Saab Vimmerby MS Hagestigs Motorsport 0
130 135 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda 0
131 136 Erik Lifvergren Saab Jörns MK 0
132 137 Jonas Larsson Volkswagen SMK Nyköping 0
133 138 Zeb Enarsson Volkswagen SMK Arboga 0
134 139 Marcus Svärd Saab MK Orion 0
135 140 Tom Edvardsson Saab Christianstads RC Barum Racing 0
136 141 Pontus Sandström Saab MK Orion Franzen åkeri i Västerås 0
137 143 Vesa Ollila Volkswagen Bohus RC 0
138 144 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 0
139 145 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 0
140 146 Joakim Svensson Nissan Fjärås MK 0
141 147 Victor Johansson Toyota MK Falcon 0
142 148 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 0
143 150 Mikael Larsson Saab Kullings MS 0

Dam

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 201 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 0
2 202 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 0
3 203 Sandra Ringsby Saab Årjängs MK 0
4 204 Emelie Solstad Volvo Hallsbergs MK 0
5 205 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 0
6 206 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 0
7 207 Josefina Stigsson Opel Christianstads RC BARUM RACING 0
8 208 Emma Welin Volvo Rasbo MK 0
9 209 Emelie Larsson Volvo MK Ran 0
10 210 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA 0
11 211 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 0
12 212 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 0
13 213 Engla Johansson Saab Finspångs MS 0
14 214 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka MA 0
15 215 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 0
16 216 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 0
17 217 Maja Fritz Volkswagen Östernärkes RMC 0
18 218 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 0
19 219 Sofie Eriksson Saab MK Speed 0
20 220 Annika Isaksson Saab Hofors MK 0
21 221 Lina Norman Opel Grödinge MK 0
22 222 Angelica Edvardsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 0
23 223 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 0
24 224 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 0

Junior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 301 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 0
2 302 Oscar Eriksson Volvo Sunnansjö MK 0
3 303 Noah Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 0
4 304 Ida Nylin Saab MK Ran 0
5 305 Anton Naumer Volvo Kullings MS 0
6 306 Stina Nyströmer Saab Fjugesta MS 0
7 307 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 0
8 308 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 0
9 310 Zeth Enarsson Volvo SMK Arboga 0
10 311 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 0
11 312 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 0
12 313 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 0
13 314 Albin Lundh Volvo Säffle MC 0
14 315 William Hermansson Saab SHRA Avesta 0
15 316 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 0
16 317 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 0
17 318 Wilmer Nordenvall Volvo MK Ramunder 0
18 319 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 0
19 320 Elias Mattsson Saab Östernärkes RMC 0
20 321 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 0
21 322 Joel Björkman Volvo Finspång MS 0
22 323 Rasmus Lindberg Saab Orust BSK 0
23 324 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 0
24 325 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 0
25 326 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 0
26 327 Isac Åhman Volvo MK Ran 0
27 328 Helmer Rask Saab Finspångs MS 0
28 329 Anton Persson Toyota Tomelilla MK Team magic racing 0
29 330 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 0
30 331 Filip Bernström Saab MK Ran 0
31 332 Kim Håkansson Volkswagen Bollnäs MK 0
32 333 Lovis Jansson Opel Bortkyrka MK 0
33 334 Engla Anderberg Peugeot Årjängs MK 0
34 335 Victor Nyströmer Saab Fjugesta MS 0
35 336 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 0
36 337 Eddie Lund Toyota Säffle MC 0
37 338 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 0
38 339 Alice Johansson Saab Finspångs MS 0
39 340 Evin Moore Volvo Örnsköldsviks MK 0
40 341 Malve Westerling Volvo MK Kinda 0
41 342 Anton Wallberg Saab Östernärkes RMC 0
42 343 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 0
43 344 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK 0