Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.

2-Dagars 2021

Junior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 4 Totalt B A
1 208 Johannes Ström Saab Härnösands MK 7 7 7 10 31 1A
2 207 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 3 5 10 25 2A
3 213 Gabriel Banger Mazda Ljusdals MS 7 5 2 7 21 3A
4 204 Theo Lennartsson Volvo Woxnadalens MK 5 5 2 4 16 1B 4A
5 211 Max Westman Volvo SMK Hälsinge 3 4 5 5 17 5A
6 212 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda 5 7 7 7 26 6A
7 214 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 4 7 4 0B 15 2B
8 206 Rebecca Hedqvist Saab Ljusdals MS 4 3 3 4 14 3B
9 209 Per Larsson Saab SMK Hälsinge Välsta Bil demontering AB 3 3 3 3 12 4B
10 205 Simon Fredriksson Volkswagen Hede MK 5 4 0B 5 14 5B
11 201 Ludvig Edlund Volvo Ilsbo MK 3 4 4 2 13 6BS
12 202 Gustav Gradin Opel Ånge MK 4 5 9
13 203 Erik Nilsson Volvo Bollnäs MK Erik nilsson 2 0E 0E 3 5

Dam

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 4 Totalt C B A
1 102 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 7 7 7 10 31 1A
2 119 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 7 7 4 10 28 2A
3 117 Maja Gradin Volkswagen Ånge MK 7 4 7 7 25 3A
4 104 Pyret Öhrn Volkswagen SMK Söderhamn 7 7 7 7 28 4A
5 108 Linnea Englund Volvo Ljusdals MS 5 4 5 7 21 1B 5A
6 115 Amanda Hedälv Saab Ånge MK 7 4 7 10 28 6A
7 122 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 5 3 5 10 23 2B
8 112 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 5 4 3 5 17 1C 3B
9 124 Rebecca Jonasson Volvo Ånge MK 4 7 2 7 20 4B
10 123 Jasmin Lövgren Holmgren Peugeot Sandvikens MK 3 3 7 7 20 5B
11 110 Magdalena Jensén Saab Ånge MK 5V 5 4 10 24 6B
12 129 Therese Berggren Saab Örnsköldsviks MK 5 7 4 3 19 2C
13 109 Mimmi Öhrn Volkswagen SMK Söderhamn 4 0B 5 5 14 3C
14 116 Hanna Ferner Linde Saab Hofors MK 4 3 3 4 14 4C
15 106 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 3 5 4 5 17 5C
16 111 Isabelle Persson Saab AMF Årsunda 4 2 3 5 14 6C
17 107 Sara Tholander Saab AMF Årsunda 4 5 4 0TB 13
18 105 Alice Andersson Opel Timrå MK Nilsson Motorsport 2 2 3 5 12
19 127 Sofia Wolfenstein Opel Kramfors MSK 3 4 5 0S 12
20 113 Johanna Gradin Volkswagen SMK Hälsinge 3 3 0S 4 10
21 125 Agnes Gradin Mazda Ånge MK 2 2 5 0B 9
22 103 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS 0S 5 3 0S 8
23 101 Märta Jalkelöv Volvo Bollnäs MK 0B 1 2 4 7
24 128 Ewa Jäder Volvo Gestrike RT 2 2 2 0B 6
25 121 Elin Nilsson Opel SMK Hälsinge 3 3 6
26 114 Jenneli Hellström Volvo Hede MK Nilsson Motorsport 0B 5 5
27 126 Therese Jonsson Saab Ånge MK 0S 0B 0B 0E 0
28 120 Jennie Ekholm Opel Ånge MK 0B 0E 0

Veteran

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 4 Totalt A
1 311 Magnus Lövgren Peugeot Sandvikens MK 7 5 5 10 27 1A
2 303 Torbjörn Hällström Saab SMK Hälsinge 4 4 4 7 19 2A
3 304 Jonas Eriksson Volkswagen Säters MK Team Sirpa Racing 5 5 7 5 22 3A
4 310 Peter Winberg Volvo Bollnäs MK 3 4 5 4 16 4A
5 308 Leif Hedman Volvo Ljusdals MS 4 7 7 10 28 5A
6 301 Conny Göransson Opel Sandvikens MK Team Svartflagg 5 7 3 7 22 6A
7 306 Kenneth Wiklund Volvo Ljusdal MS 2 3 4 5 14
8 305 Ricky Turner Opel Borlänge MK 7 0E 7
9 302 Claes Sandin Audi Sandviken MK 3 3 0S 0B 6

Herr

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 4 Totalt C B A
1 47 Patrik Svärd Saab Ljusdals MS 7 7 7 7 28 1A
2 58 Felix Granlund Volvo Hede MK 4 7 7 10 28 2A
3 2 Daniel Andersson Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 4V 5 7 10 26 3A
4 65 Fredrik Johansson Volvo Ljusdals MS 7 5 7 7 26 4A
5 30 Junior Holmin Volvo Ljusdals MS 7 7 7 10 31 5A
6 57 Marcus Lund Saab SMK Söderhamn 7 5 3 10 25 1B 6AS
7 73 Martin Jonsson Opel Woxnadalens MK 0B 7 7 10 24 2B
8 21 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 4 5 5 10 24 3B
9 32 Robert Olivensjö Ford SMK Hälsinge 3 4 5 10 22 1C 4B
10 9 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 7 7 7 5 26 5B
11 8 Albin Hysing Opel SMK Dala 5 7 5 7 24 6BE
12 52 Robin Green Opel SMK Hedemora 0B 7 5 10 22 2C
13 59 Jens Öberg Opel Ånge MK Team Smulpaj 5 5 5 7 22 3C
14 39 Edvin Sundkvist Volvo SHRA Sundsvall Team Downlake 5 7 0B 10 22 4C
15 63 Jesper Jäder Volvo Gestrike RT Jäder Motorsport 5 7 5 5 22 5C
16 24 Per Olsson Mercedes Ljusdals MS 7 7 4 4 22 6C
17 66 Emil Totte Gustafsson Toyota Ludvika MS Team Sirpa Racing 5 4 2 10 21
18 22 Mauritz Palm Saab Ljusdals MS 3 4 7 7 21
19 70 Elias Sundkvist Mitsubishi SHRA Sundsvall 5 4 5 7 21
20 15 Albin Olsson Saab AMF Årsunda 7V 4 3 7 21
21 38 Andreas Turner Opel Borlänge MK 5 4 7 5 21
22 4 Rikard Sundberg Volvo SHRA Sundsvall Team Downlake 5 7 4 5 21
23 12 Andreas Jonsson Saab SMK Sundsvall 7 5 4 5 21
24 41 Lars Börser Volvo Ljusdals Ns 7 0S 3 10 20
25 14 Johan Nordèn Volvo Ljusdals MS 7 5 3 5 20
26 64 Oscar Bergman Volvo Ljusdals MS 3 5 4 7 19
27 3 Tobias Oravamäki Volvo Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 5 3 7 4T 19
28 25 Thomas Larsson Saab SMK Hälsinge Välsta bildemontering AB 4 3 5 5 17
29 49 Lilleman Andersson Volvo Bollnäs MK 5 5 7 0B 17
30 7 Isac Åkervall Saab Ånge MK 2 4 3 7 16
31 40 Daniel Gustafsson Saab Skepptuna MK 3 4 5 4 16
32 20 Kevin Östlund Saab Hofors MK 0E 4V 4 7 15
33 33 Albert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 4 2 2 7 15
34 36 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 2 3 5 5 15
35 35 Albin Sigvardsson Volvo AMF Årsunda 3 4 3 5 15
36 13 Jimmy Helmersson Saab SMK Uppsala 3 3 5 4 15
37 45 Magnus Björck Ford Films MK 5 4 4 2 15
38 23 Henrik Jonsson Saab Bollnäs MK 4 2 2 5 13
39 16 Anders Gunnarsson Volvo Woxnadalens MK 3 3 3 4 13
40 61 Fredric Englund Volvo Ljusdals MS 4 3 2 4 13
41 69 Jonas Eriksson Saab SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB Hudiksvall 5 3 2 3 13
42 17 Niklas Johansson Volvo Ljusdals MS 4 2 2 4 12
43 51 Philip Persson Volvo Ljusdals MS 3 5 1 3 12
44 54 Philip Eriksson Saab SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB Hudiksvall 3 3 4 2 12
45 29 Kevin Öhlen Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 3 2 2 4 11
46 27 Stefan Åslin Volvo SMK Hälsinge 2 5 1 3 11
47 37 Robin Dahlqvist Peugeot Sandvikens MK 0S 7 4 0B 11
48 18 Erik Källström Saab Ånge MK 0B 5 0E 5 10
49 10 Ludvig Fredholm Volvo Ljusdals MS 1 3 2 4 10
50 28 Eskil Persson Volvo Ånge MK 1 4 2 3 10
51 34 Tommy Nylen Saab AMF Årsunda 4 2 4 0S 10
52 5 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 7 0B 3 0S 10
53 72 Kristofer Enander Opel Rasbo MK 3 3 0B 3 9
54 1 Robert Törnqvist Opel SMK Söderhamn 2 0S 1 5 8
55 11 Robin Engström Saab AMF Årsunda 2 2 4 0E 8
56 43 Johan Hägg Volvo Ånge MK 0B 0S 4 3 7
57 71 Oskar Svensson Volkswagen SMK Hälsinge 4 2 1 0E 7
58 31 Anders Nordén Volvo Ljusdals MS 7 0B 7
59 6 Markus Walther Volvo SMK Hälsinge 4 2V 0B 0E 6
60 50 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 0B 2 3 5
61 56 Jonas Edlund Volvo Ilsbo MK 2 0B 3 0E 5
62 68 John Sandin Volvo Järbo MK 2 0B 3 0B 5
63 55 Matthias Bojvik Saab Ånge MK 1 0B 0B 3 4
64 48 Janne Zetterman Volkswagen Ljusdals MS Ljusdalsbildelar motorsport 1 3 0B 0E 4
65 44 Patrik Turner Opel Borlänge MK 4 0E 4
66 62 Håkan Nilsson Volvo Ragundadalens RC Nilsson Motorsport 2 0B 2
67 46 Christer Söderlund Toyota MK Orion 1 0E 1
68 60 Jesper Åkervall Opel Ånge MK 1 0E 1
69 67 Fredrik Borg Volkswagen SMK Hälsinge Välsta bildemontering AB 0B 0E 0